Pozycjonowanie stron internetowych to jedna z naszych specjalizacji. Wraz z poprawnym wykonaniem strony internetowej idzie jej poprawna optymalizacja - tak, aby ułatwić jej potencjalnym klientom jej odnalezienie w zasobach internetowych. Opracowujemy odpowiednie frazy pozycjonerskie dla konkretnych stron internetowych i ich otoczenia. Na budowę frazy pozycjonerskiej składa się czynność lub nazwa produktu oraz przeważnie lokalizacja, np. pozycjonowanie stron toruń, projketowanie stron toruń, projekty graficzne bydgoszcz.

Zajmujemy się marketingiem i brandingiem, co pozwala naszym Klientom czuć się bezpiecznie w prowadzonych przez nas projektach. Dbamy o ich spójność i właściwe budowanie marki. Każdą  realizację poprzedza analiza rynku i konkurencji. Branding służy budowaniu świadomej i utrzymanej w jednym tonie prezentacji firmy i jej oferty. Dzięki temu klienci zapamiętują markę. Szczególnie zwracamy uwagę na grupę odbiorców oferty - którą określamy jako strategiczną. Jest to również jeden ze sposobów na świadome pozycjonowanie.

 

Pozycjonowanie i optymalizacja SEO

Pozycjonowanie to proces windowania wyniku wyszukiwarki, do jak najwyższego miejsca na liście. Pozycjonowanie jest złożonym procesem i wymaga czasu. Może być połączone  ze starannie dobraną strategią promocyjną.

Jeśli strona internetowa ma funkcjonować sprawnie i jeśli ma być widziana i umieszczana wysoko w wynikach wyszukiwarek  musi przejść optymalizację pod kontem SEO. Jest to forma edycji strony z wykorzystaniem specjalnego kodu, który kreuje nagłówki i źródła tekstów i podstron.

Gwarantujemy uzyskanie najwyższych pozycji w wyszukiwarkach Google i Bing - najpopularniejsze na Świecie.

Przygotowaliśmy dwa warianty usługi pozycjonującej stronę internetową:

  • szybki efekt - pozycjonowanie strony www z efektem w ciągu max 3 miesięcy od momentu optymalizacji witryny. Jest to rozwiązanie droższe.
  • stabilna pozycja - nowość w sposobie pozycjonowania stron. Nasze rozwiązanie gwarantuje wysoką i stabilną pozycję w wynikach wyszukiwania. Dzięki naszemu rozwiniętemu narzędziu stabilizacji stron możemy śmiało gwarantować nawet wielomiesięczną pozycję lub ciągłą jej poprawę. Płatność jednorazowa w zależności od rodzaju wybranego pakietu, tzn. że Klient wybiera wielkość pakietu(im. większy tym szybsza realizacja i dłuższy okres dla strony w top pozycjach w wyszukiwarce.

Czy wiemy co robimy?

Tak, strona na której jest ten artykuł została skutecznie pozycjonowana na kilkanaście miast naszego województwa i jest w top 1-3 pozycji Google i Bing, między innymi Toruń, Mrocza, Nakło nad Notecią, Więcbork, Włocławek, Szubin, Kcynia i inne. Pozycja tych stron jest niezmienna od 2010 roku i ciągle rośnie. Ponadto wciąż dodawane do listy miasta pozwalają nam globalizować wyniki wyszukiwania na coraz większym terenie.

 

PDF> Pozycjonowanie stron internetowych WebMaster Toruń

OFERTA W PDF

Agencja Reklamowa WebMaster®
ul. Legionów 53/9, Toruń

kontakt@rominski.it +48 695-391-446

Pracujemy:
Pon-Pt 6:30-15:00

loading...