Prowadzę świadomy Biznes - społecznie odpowiedzialni & ekoProwadzę świadomy Biznes.

W mojej firmie realizuję trzy założenia świadomości biznesowej:

 

I Biznes wspiera społeczność - od samego początku ważne dla mnie jest, aby dzielić się wsparciem z najbardziej potrzebującymi. Szukam sposobów na efektywniejsze formy wsparcia i aktywizacji chorych na raka krwi poprzez uczestnictwo w programie Społecznie odpowiedzialni https://www.spolecznie.org

 


 

II Biznes wspiera naturę - realizuję zlecania i wysyłki przy zachowaniu maksimum odpowiedzialności za wpływ na naturę. Wszystkie przesyłki pakujemy w opakowania z recyklingu, używamy papierowych taśm, ekologicznych wypełniaczy. Druk prowadzimy na oryginalnych tonerach z firm, które zobowiązane są do spełniania odpowiednich norm środowiskowych, nie używamy produktów chińskich.

 


 

III Biznes słucha Klientów - dbam o każdego ze swoich Klientów. Każdy z nich ma swoją wizję, plan i pomysł. Przed realizacją  wspólnie ustalamy kierunek. W swojej kilkunastoletniej praktyce nigdy nie dopuściłem do niezadowolenia i negatywnej opinii. Zawsze jest szansa na kompromis. Opinie gromadzone są na stronach Google, Facebook oraz Opineo. Każda z tych stron to 1oo% pozytywu.

Zobacz ponad 200 opinii: Opineo - Google - Facebook