Oferujemy Państwu dodatkowe usługi związane z szeroko pojętym biznesem, w tym e-marketing, którego głównym zadaniem jest promocja ogłoszeń z wykorzystaniem narzędzi internetowych. Slidery, banery, reklamy na serwisach społecznościowych, pozycjonowanie wyników w przeglądarkach oraz rozwijanie i budowa e-mail newslletera, który gromadzi w bazie adresy mailowe klientów i rozsyła szczegółowe informacje o promocjach i nowościach.

Posiadamy wiedzę z zakresu marketingu i brandingu, co pozwoli Państwu zarówno na ugruntowanie marki na rynku, jak i poszerzy grono klientów. Branding służy budowaniu świadomej i utrzymanej w jednym tonie, kolorystyce reklamy. Dzięki temu klienci zapamiętują markę. Ważna jest tutaj grupa odbiorców na którą kierowana zostaje strategia.

 

Pozycjonowanie i optymalizacja SEO

Pozycjonowanie to proces windowania wyniku wyszukiwarki, do jak najwyższego miejsca na liście. Pozycjonowanie jest złożonym procesem i wymaga czasu. Może być połączone  ze starannie dobraną strategią promocyjną.

Jeśli strona internetowa ma funkcjonować sprawnie i jeśli ma być widziana i umieszczana wysoko w wynikach wyszukiwarek  musi przejść optymalizację pod kontem SEO. Jest to forma edycji strony z wykorzystaniem specjalnego kodu, który kreuje nagłówki i źródła tekstów i podstron.

Gwarantujemy uzyskanie najwyższych pozycji w wyszukiwarkach Google i Bing - najpopularniejsze na Świecie.

Przygotowaliśmy dwa warianty usługi pozycjonującej stronę internetową:

  • szybki efekt - pozycjonowanie strony www z efektem w ciągu max 3 miesięcy od momentu optymalizacji witryny. Jest to rozwiązanie droższe.
  • stabilna pozycja - nowość w sposobie pozycjonowania stron. Nasze rozwiązanie gwarantuje wysoką i stabilną pozycję w wynikach wyszukiwania. Dzięki naszemu rozwiniętemu narzędziu stabilizacji stron możemy śmiało gwarantować nawet wielomiesięczną pozycję lub ciągłą jej poprawę. Płatność jednorazowa w zależności od rodzaju wybranego pakietu, tzn. że Klient wybiera wielkość pakietu(im. większy tym szybsza realizacja i dłuższy okres dla strony w top pozycjach w wyszukiwarce.

Czy wiemy co robimy?

Tak, strona na której jest ten artykuł została skutecznie pozycjonowana na kilkanaście miast naszego województwa i jest w top 1-3 pozycji Google i Bing, między innymi Toruń, Mrocza, Nakło nad Notecią, Więcbork, Włocławek, Szubin, Kcynia i inne. Pozycja tych stron jest niezmienna od 2010 roku i ciągle rośnie. Ponadto wciąż dodawane do listy miasta pozwalają nam globalizować wyniki wyszukiwania na coraz większym terenie.

 

RWD - Responsywne strony internetowe

Dowiedz się więcej o technologi mobilnej pozwalającej na dopasowywanie treści do konkretnej wielkości monitora.
> Czym jest responsywność?

loading...