Agencja Reklamowa w Toruniu

loading...
loading...

 

SSL to dodatkowa warstwa zabezpieczeń strony internetowej w komunikacji z przeglądarką. Uruchomienie usługi wymaga dodatkowego stałego adresu IP przy hostingu wskazanej strony i użyciu kluczy publicznych weryfikowanych przez klucz prywatny. Gwarantuje wysoką skuteczność w odpieraniu ataków hakerskich i w próbach przejęcia sesji logowania się do strony każdego użytkownika. Zabezpieczenie to wprowadziliśmy, jako najnowocześniejszą opcję jednocześnie do naszej strony www oraz do poczty e-mail. Każdy z naszych klientów, który korzysta z poczty dostępnej na naszym serwerze i do której loguje się poprzez naszą stronę otrzymuje dodatkowe zabezpieczenie w postaci Certyfikatu SSL, który jest gwarantem bezpieczeństwa przesyłu danych.

 

 

Certyfikaty SSL powstały na skutek potrzeby zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa dla podmiotów działających i oferujących usługi w sieci Internet. Ich głównymi aspektami, które stanowią niezbędny wymóg standardu działań i transmisji danych w Internecie są:

1. Bezpieczeństwo - szyfrowanie danych transmitowanych na stronie, do strony i ze strony(np. logowanie do poczty e-mail). Bezpieczne przekazywanie informacji i danych osobowych.

2. Wiarygodność - potwierdzenie rzetelności i tożsamości strony WWW oraz serwera na którym są lokowane pliki. Ponadto potwierdza tożsamość firmy i określa poziom świadczonych przez nią usług.

3. Zaufanie - firma/strona www posiadająca certyfikat SSL do obsługi Klientów świadczy usługi na światowym poziomie.

 

Dziękujemy za dbałość o naszą stronę internetową i pomoc jaką Państwo obdarzacie nas każdego dnia. Współpraca godna polecenia!
Gra-fin Sp. z o.o.

 

Bardzo dobre, precyzyjne i szybkie wykonanie gadżetów reklamowych. Bardzo dobry kontakt przez Fb. Projekty wykonane praktycznie na drugi dzień po złożonym zamówieniu. Polecam bardzo tą firmę !
Salon fryzjerski Ewela
loading...